Психосомат. розлади

Реабілітація при психічних і соматичних захворювань у місті Луцьк, Реабілітація при поведінкових, психічних розладів. У Клініці Ренесанс Луцьк Ви отримаєте всебічну підтримку в умовах європейського стаціонару!

Ренесанс луцьк 05Реабілітаційна Клініка Ренесанс проводить Реабілітація при психічних і поведінкових розладах у місті Луцьк, надаючи ексклюзивні умови європейського рівня. Реабілітація при психічних і поведінкових розладах в Луцьку базується на основному принципі – максимальному поверненні людини працездатності, можливості відповідати за своє життя та розкриття особистісного потенціалу. Це можливо в тому випадку, коли людина отримує всі необхідні ресурси і базу для свого зростання після перенесення хвороби. Надання цієї бази та професійної і чуттєвої підтримки є основною задачею фахівців Ренесанс. Якщо клієнт не підлягає психотерапії зважаючи на важкий стан, ми готові надати догляд за психічно хворими на тих умовах, які визначить лікар-психіатр.

Ренесанс луцьк 01Реабілітація при поведінкових та психічних розладах у Ренесанс Луцьк складається з декількох етапів, а саме з діагностики хвороби, фізичного та психічного відновлення, терапії саме цільового відхилення, ресоціалізації клієнта.

 1. Діагностика психологічного чи поведінкового розладу. Для звільнення від проблеми в першу чергу необхідно провести первину діагностику стану пацієнта. Маючи усе необхідне оснащення, на базі Клініки пацієнта досліджують цілий ряд фахівців, а саме лікар психіатр, психолог та психотерапевт, фізіотерапевт та інші фахівці із фізичного здоров’я. За результатами діагностики створюємо індивідуальний план подальшого одужання.
 • Психічне та фізичне відновлення. Одужання від хвороби. Відновлення здоров’я та психіки пацієнта, ми проводимо комплексно. На базі Клініки Ренесанс пацієнт проходить фізичну та психологічну реабілітацію клієнта. Для фізичного відновлення на базі клініки регулярно проводяться наступні процедури:
  1. Масаж та рефлексотерапія
  2. Нейродинамічну аудіопсихокорекцію та електросон
  3. Галотерапію (соляна кімната)
  4. Інфрачервону випромінювальну терапію
  5. Ароматерапію
  6. Гепатопротекторну терапію

Психологічне відновлення: це комплекс терапевтичних послуг, що надають психолог, психотерапевт та лікар нарколог-психіатр. До них відносяться:

 1. Психотерапія та психологічні консультації (груповий та індивідуальні формати)
 2. Розвиток особистості за Стівеном Кові
 3. Робота з відчуттями, практики внутрішньої саморегуляції
 4. У разі необхідності – медикаментозна підтримка.
 • Ресоціалізація. Етап ресоціалізації – це поступовий вихід пацієнта у соціум під наглядом спеціалістів. Це дозволяє адаптуватись в соціальному житті після стресу хвороби та одужання. На базі Ренесанс практикується професійне зростання та залучення у навчання. Для пацієнтів проходять безкоштовні курси англійскої. Пацієнт отримає сертифікат по завершенню курсів.

Ренесанс луцьк 04Наша основна задача – підготувати клієнта до самостійного життя і повної відповідальності за свої статки. Doctor Dolinsky Clinical – це не клініка в стандартному розумінні цього слова. В першу чергу Doctor Dolinsky Clinical – це віра в особистісні ресурси пацієнта.

Дізнайтеся більше про реабілітацію при психічних і соматичних розладах, зв’язавшись з нашими фахівцями!