Наркоманія

Ренесанс луцьк 02Наркоманія, залежність від наркотиків потребує негайних рішень! Почніть комплексне лікування наркоманії із гарантованим результатом у Наркологічній Клініці Ренесанс. Компетентність і професіоналізм – ми розуміємо кожного!

Наркоманія є чумою ХХІ сторіччя, близько 700 млн. осіб населення усіх країн хворіють на наркоманію – це 10% від усього населення. В Україні за найоптимістичнішими оцінками 1.5 мільйони людей систематично вживають наркотики, 500 тисяч ін’єкційним шляхом. Це означає, що кожна 6 сім’я зіткнулася із проблемою наркоманії. І хоча існують безліч видів наркотиків, але залежність завжди одна. Наркоманія – це хімічна залежність від наркотиків, що виражена у непереборному прагненні вживати психоактивні речовини (наркотики). Наркоманія є хронічним захворюванням у першу чергу поведінки і психіки. Наркоманія є смертельною прогресуючою хворобою, саме тому почати лікування наркоманії треба негайно, як тільки виявлена хвороба.

Хвороба наркоманія може розвитися незалежно від життєвих та внутрішніх обставин, вона виражена у трьох основних симптомах. По-перше, прагнення до вживання наркотиків поступово стає нав’язливим, залежний все частіше вживає. По-друге, руйнуються фізична, емоційна, соціальна та духовна сфери життя. По-третє, втрачається контроль над вживанням, залежний вживає все більше, починає брехати, стає більш асоціальним. Наслідки наркоманії виражені саме через ці симптоми. Лікування наркоманії – це комплекс заходів, що направлені на нівелюванні усіх проявів хвороби, а саме:

 • відновлення усіх зруйнованих наркотиками сфер життя;
 • усунення причини наркоманії – прагнення до вживання;
 • профілактику можливого зриву, навчанні навичкам збереження тверезості;
 • ресоціалізацію залежного, відновлення зруйнованих відносин, виправлення деструктивних моделей поведінки;

Ренесанс луцьк 01Важливо розуміти, що своєчасна реабілітація та лікування наркоманії здатне зберегти життя та здоров’я залежного, і повернути його до повноцінного життя. Ніколи не пізно почати! Звернувшись у Ренесанс Луцьк Ви отримаєте комплексні послуги в умовах клінічного стаціонару. Ми гарантуємо можливе максимальне відновлення пацієнта та його одужання результат навіть у найважчих ситуаціях!

Лікування наркоманії в Наркологічній клініці Ренесанс у місті Луцьк – комплексний підхід, індивідуальна програма, довіра та підтримка у будь-якій ситуації.

Лікування наркоманії у місті Луцьк в Наркологічній Клініці Ренесанс відбувається за авторською  методикою та базується на трьох принципах – комплексність рішень, індивідуальний підхід, науковість та технологічність методів. У Наркологічній Клініці Ренесанс працюють виключно кваліфіковані та досвідчені фахівці із відновлення психічної, фізичної та соціальної сфери життя, терапії залежностей та психологічної підтримки. Відділення клініки терапії та лікування залежностей за своїм рівнем відповідають європейським стандартам якості та оснащеності. На сьогодні у Луцьку та у області ми єдині, хто надає лікування наркоманії настільки якісно та за доступною ціною.

Ми надаємо всебічний підхід спеціалістів різного профілю в умовах клінічного стаціонару. Одужання від наркоманії в стаціонарних умовах дозволяє забезпечити наступні необхідні умови, які неможливі при самостійному лікування наркоманії:

 • гарантії тверезості пацієнта на момент лікування;
 • технологічному оснащенні закладу та постійності процедур;
 • цілодобовому супроводженні пацієнта фахівцями;
 • можливості миттєво реагувати на критичні ситуації;

Лікування алкоголізму в Ренесанс Луцьк складається з чотирьох етапів одужання, які послідовно дозволяють досягти основної мети – повного звільнення від алкогольної залежності.

 1. Детоксикація від наркотиків, діагностика наркоманії, мотиваційні вправи. Для початку лікування наркоманії необхідно повернути пацієнта до адекватного стану; максимально відновити працездатність залежного, провести первину діагностику стану залежності. Ми проводимо комплексну детоксикацію, маючи усе необхідне оснащення. Детоксикація у Ренесанс Луцьк вмикає: очищення крові та організму від наркотиків, купіювання абстинентного синдрому (ломка, комар), нормалізацію сну, емоційного та психічного стану. Діагностика на базі стаціонару дозволить створити індивідуальний план подальшого одужання. Мотивація пацієнта із перших же днів зробить одужання продуктивним. Лікування наркоманії також може початись із виїзду фахівців додому у критичних випадках.
 • Психічне та фізичне відновлення. Головною цінністю для фахівців Клініки є здоров’я клієнта. Тому у першу чергу спеціалісти максимально відновлюють здоров’я та психіку пацієнта. Без цього неможливо залучити клієнта клієнта для подальшого позбавлення від залежності, психологічної терапії та якісної ресоціалізації. Ми проводимо комплексну фізичну та психологічну реабілітацію клієнта. Для фізичного відновлення на базі клініки регулярно проводяться наступні процедури:
  1. Масаж та рефлексотерапія
  2. Нейродинамічну аудіопсихокорекцію та електросон
  3. Галотерапію (соляна кімната)
  4. Інфрачервону випромінювальну терапію
  5. Ароматерапію
  6. Гепатопротекторну терапію

Психологічне відновлення: це комплекс терапевтичних послуг, що надають психолог, психотерапевт та лікар нарколог-психіатр. До них відносяться:

 1. Психотерапія та психологічні консультації (груповий та індивідуальні формати)
 2. Розвиток особистості за Стівеном Кові
 3. Робота з відчуттями, практики внутрішньої саморегуляції
 4. У разі необхідності – медикаментозна підтримка.
 • Позбавлення від наркоманії. Реабілітація наркотичної залежності. Реабілітація є наріжним каменем усього одужання. Адже тільки усвідомлене утримання від вживання, збереження тверезості здатне повернути людину до здорового глузду. Реабілітація від наркотичної залежності йде паралельно усім іншим етапам. За час реабілітацію пацієнт дізнається про наркотики та залежність всебічно та відповідно до своїх запитів. Спеціалісти навчають пацієнта навичкам профілактики та попередження зриву. Хворий надбає нові цінності та принципи, що спонукають до тверезого життя. Умова Терапевтичного Середовища дозволяє наближено до реальних подій та максимально ефективно надбати усі необхідні навички. Долучити пацієнта до етапу реабілітації від алкогольної залежності ми намагаємося як змога раніше. Зазвичай вже на третьому тижні пацієнт готовий проходити реабілітацію.
 • Ресоціалізація. Етап ресоціалізації також починається у режимі реабілітації. Знаходячись у Терапевтичному Середовищі пацієнт зі сторони може спостерігати за своєю поведінкою та негативними звичками. Всебічна підтримка оточуючих людей із схожою проблемою під корегуванням фахівця дозволить випрацювати нові моделі поведінки. Починається відновлення довірливих стосунків із родичами і близькими. При завершенні Програми пацієнт поступово виходить у соціум під наглядом спеціалістів. Це дозволяє безпечно і безболісно адаптуватись в соціальному житті у тверезості. Також можливе професійне зростання та залучення у навчання. На базі Наркологічної Клініки Ренесанс Луцьк проходять безкоштовні курси англійскої. Пацієнт отримає сертифікат по завершенню курсів.

Ренесанс луцьк 03Чому варто обрати саме Ренесанс Луцьк? Тому що у Луцьку тільки Клініка Ренесанс надає на базі клінічного відділення європейського рівня настільки широкий спектр послуг. Ренесанс Луцьк входить до Наркологічної Асоціації «Ренесанс», яка є найпотужнішою та найкомпетентнішою в Україні у своєму профілі. Ми маємо більш ніж двадцятирічний досвід із лікування наркоманії і інших залежностей. У нас працює багатий штат фахівців та відкрито безліч відділень по Україні і закордоном. На сьогодні ми кращі у лікування залежностей. А ще ми здатні вирішити будь-яку ситуацію, і досягаємо позитивного результату навіть у найважчих випадках!

Є проблеми з залежністю? Зверніться до фахівців!. Подзвоніть нам прямо зараз, і почніть лікування наркоманії вже сьогодні.

Читать на русском