ПТСР

Реабілітація при посттравматичному стресовому синдромі у Клініці Ренесанс Луцьк – комплексна підтримка, професіоналізм і розуміння ситуації!

Ренесанс луцьк 06 Посттравматичний стресовий синдром (ПТСР) – це психологічний розлад, який виник у наслідок травмуючої ситуації у житті хворого. Нерідко ПТСР називається як афганський синдром чи в’єтнамський синдром, останній час також поширена назва синдром АТО через події в Україні. Така назва у широких кругах обумовлена тим, що збудниками ПТСР є насильницькі дії, завдані потерпілому під час бойових дій, нерідко ПТСР також виникає внаслідок громадянського насилля у дорослому житті або у дитинстві. Посттравматичний стресовий  синдром виражений у наборі наступних симптомів: асоціальна поведінка, депресивний розлад, розлади когнітивних і розумових процесів. Посттравматичний стресовий синдром може привести до множинних ускладнень на психічному і фізичному рівні. Тому реабілітація при посттравматичному стресовому синдромі (ПТСР) є необхідною і єдино ефективним заходом.

Ренесанс луцьк 03Реабілітація при посттравматичному стресовому синдромі (ПТСР) в Ренесанс Луцьк, це індивідуальний підхід, чуттєва та професійна підтримка, комплексний підхід. У першу чергу ми відштовхуємося від сформованої картини захворювання. Безпека пацієнта від соціальних подразників і повне залучення в психотерапевтичні процедури без травмування психіки є основним принципом реабілітації. Ми застосовуємо комплексний підхід, проводячи відновлення фізичної, емоційної, соціальної та психічної сфери життя клієнта. Створюємо санаторіальні умови для ефективної фізичної реабілітації.

Пацієнт потрапляє в умови європейської клініки із можливістю отримання безлічі приємних психічних і фізичних процедур. Пацієнта постійно супроводжують профільні фахівці, такі як психотерапевт, психолог, психіатр, фізіотерапевт та медичний персонал, консультанти.

Комплекс послуг по фізичному відновленню у Клініці Ренесанс Луцьк складається з багатьох процедур, які як змога швидше відновлять та мобілізують фізичні ресурси клієнта. До цих процедур відносяться:

  1. Масаж та рефлексотерапія
  2. Нейродинамічну аудіопсихокорекцію та електросон
  3. Галотерапію (соляна кімната)
  4. Інфрачервону випромінювальну терапію
  5. Ароматерапію
  6. Гепатопротекторну терапію

               Психологічне відновлення при ПТСР складається з наступного комплексу терапевтичних послуг, що надають спеціалісти:

  1. Психотерапія та психологічні консультації (груповий та індивідуальні формати)
  2. Розвиток особистості за Стівеном Кові
  3. Робота з відчуттями, практики внутрішньої саморегуляції
  4. У разі необхідності – медикаментозна підтримка.

Ренесанс луцьк 02Реабілітація при посттравматичному стресовому синдромі у місті Луцьк, в Клініці Ренесанс, це в першу чергу безболісність, відкритість і розуміння кожної людини. Наші фахівці готові до тривалої і всебічної, але результативної роботи.

Ми гарантуємо результат одужання від ПТСР навіть в найважчих ситуаціях. Зателефонуйте нам прямо зараз і отримаєте ефективні рішення вже сьогодні!