Лікування наркоманії Рівне

Лікування залежності у місті Рівне професійно та з гарантією результату можливо! Звертайтесь у Наркологічну Клініку Ренесанс..

Ренесанс луцьк 02Наркологічна Клініка Ренесанс пропонує позбавлення від наркотичної залежності в умовах клінічного стаціонару. Ми гарантуємо стовідсотковий результат одужання від залежності навіть у найважчих ситуаціях. Ми практикуємо за авторською методикою по лікуванню залежностей. Наш метод – це комплексний підхід до проблеми. Наркологічна Клініка Ренесанс практикує лікування наркоманії, слідуючи наступним принципам: чесність і відкритість по відношенню до клієнта, прозорість і індивідуальність підходу в кожній конкретній ситуації і постійна підтримка.

Програма лікування від залежності Ренесанс – у чому особливість нашого підходу?

Програма реабілітації залежностей, по якій ми працюємо, це авторська запатентована наукова Програма реабілітації та ресоціалізації залежних «РЕНЕСАНС». Ми працюємо над усіма аспектами життєдіяльності з тим, що б навчити пацієнта ефективно зберігати свою тверезість в типових та індивідуальних труднощі. Робота по реабілітації залежно проводитися у всіх, уражених хворобою сферах життя, а саме:

  • Фізична сфера життя
  • Психічна сфера життя
  • Соціальна сфера життя

У кожній зі сфер з пацієнтом працюють виключно кваліфіковані у своєму профілі спеціалісти. Потрапляючи у Клініку, перше що отримує пацієнт, це комплексне і всебічне відновлення здоров’я. До пацієнта застосовано такі процедури, як детоксикація організму від наркотиків, рефлексотерапія, фітотерапія і гепатопротекторна терапія. Окрім основних, є також додаткові методи, такі як сауна і масаж, соляна кімната, аудіопсіхокоррекція і електросон, інфрачервона терапія і багато іншого. З пацієнтом індивідуально працюють фізіотерапевт і фітнес-тренер за бажанням.

Після достатнього відновлення, пацієнт інтенсивно працює із психічною сферою життєдіяльності. Основна задача – позбавлення від причин та наслідків вживання на рівні психіки пацієнта. Лікар нарколог-психіатр, психолог і психотерапевт визначають ступінь шкоди, який заподіяла залежність психіці, особистості і інтелектуально-емоційної сфери життя. За індивідуальною програмою пацієнт проходить психотерапію, тренінги та консультації, можлива медикаментозна підтримка при необхідності.

Ренесанс луцьк 01Також проводимо безпосередню терапію залежності. Пацієнт за індивідуальною програмою працює з аддіктологами-консультантами, розбираючи причини своєї залежності і знаходячи ефективні моделі подолання залежності, отримую всебічну інформативну, консультативну та психологічну підтримку.

Окрім психологічної роботи, пацієнт також працює над свохми моделями поведінки та взаємодією із оточуючими. В форматі терапевтичної спільноти пацієнт змінює деструктивні моделі поведінки а тренінгова робота з коуч-тренером і іншими фахівцями дозволить виробити ефективні творчі моделі поведінки. При бажанні проводимо сімейну психотерапію, залучення в навчання та професійну діяльність пацієнта. На базі Клініки проходять курси англійської мови з сертифікацією по завершенню.

Чому важливо почати лікування наркоманії саме у умовах клінічного стаціонару?

Ренесанс луцьк 03Залежність від наркотиків вражає всі основні сфери життєдіяльності, і деформує психіку залежного. Тому неможливо вирішити проблему залежності якимось одиничним рішенням або процедурою. Тільки всебічний підхід до проблеми дозволить вирішити ситуацію і досягти гарантованого результату.

Ми є найкращими в регіоні Волинь і місті Рівне. Звернувшись до нас Ви стовідсотково залишитеся задоволені умовами стаціонару, турботою і професійністю наших фахівців!