Лікування алкоголізму Рівне

Лікування алкоголізму у місті Рівне за науковими методиками в європейських умовах клінічного стаціонару із гарантією результату тепер можливе – звертайтесь у Наркологічну Клініку Ренесанс!

Ренесанс луцьк 06Наркологічна Клініка Ренесанс – це загальновідомий бренд. Сьогодні тільки по Україні функціонує понад тридцять відділень, які надають професійне лікування залежностей в умовах європейського стаціонару. Лікування алкоголізму в місті Рівне комплексно і з гарантією результату можливо саме у нас! Ми є єдиною клінікою в регіоні, де проводять всебічну реабілітацію алкогольної залежностей по науково виведеної методикою в умовах оснащеного стаціонару. Посудіть самі, звернувшись в Наркологічну Клініку Ренесанс, з Вами за індивідуальною програмою працюватимуть такі фахівці, як лікар нарколог-психіатр, психолог і психотерапевт, фахівці-аддіктологія, фізіотерапевт, масажист і сестринський персонал, коуч-тренер і фітнес-тренер і багато інших . Ми дбаємо про своїх пацієнтів, створюючи максимально безпечні умови, які гарантують тверезість і ізоляцію від емоційних подразників.

Лікування алкоголізму по нашій Програмі реабілітації – склад і реалізація роботи Клініки.

Алкоголізм – це клінічна хвороба, хімічна залежність від алкоголю. Алкоголізм робить поведінку людини неконтрольованою, повернути людину у тверезий спосіб життя самостійно стає неможливою задачею. Чим довше людина перебувати в проблемі, тим більше вона відбивається в його житті. Природа алкоголізму вимагає так само комплексний підхід. Неможливо позбутися від алкоголізму якими то швидкими або одиничними методами. Один з головних принципів лікування алкоголізму – це індивідуальний підхід до кожного клієнта. Це означає, що навіть у найважчих випадках фахівці зможуть допомогти людині саме в його ситуації.

Лікування алкоголізму у Ренесанс – це комплекс процедур, спрямованих на відновлення всіх сфер життя пацієнта і усунення причин самої залежності. Тільки так можна досягти надійний і довговічний результат в подоланні проблеми. Ми розділили лікування алкоголізму на чотири етапи, пройшовши які, пацієнт зможе знайти достатньо сил, знань і вольових ресурсів, для того, щоб не повертатися до вживання алкоголю.

Діагностика, медикаментозне лікування алкоголізму, детоксикація.

Ренесанс луцьк 05Лікування від алкоголізму починається з діагностики вживання. Аналізуємо протікання захворювання, стаж вживання і то, як хвороба алкоголізм відбилася на фізичної, психологічної та соціальної сфери життя клієнта. У разі необхідності, проводимо медикаментозне лікування алкоголізму, детоксикацію – зняття абстинентного синдрому при алкоголізмі. Часто вивід із запою, це необхідний захід, адже абстинентний синдром від алкоголізму може виявитися летальним. Лікування алкоголізму препаратами, це не тільки детоксикація. На базі відділення працює лікар-нарколог вищої категорії, і в кризовій ситуації може призначити відповідні препарати, які допоможуть хворому подолати наслідки алкоголізму.

Фізичне та емоційне відновлення після алкоголізму. Психотерапія алкогольної залежності.

Нормований режим дня, комплексне здорове харчування, помірні фізичні навантаження, тілесно-орієнтована терапія, банний комплекс та фітотерапія, прийом масажиста і лікаря-рефлексотерапевта, доступ в тренажерний зал дозволяють людині швидко привести себе в фізичну форму після зняття абстинентного синдрому. Фізичне відновлення – важливий етап в лікуванні алкоголізму, адже тільки так людина може мобілізувати свої душевні і особистісні ресурси, щоб подолати залежність від алкоголю.

Ренесанс луцьк 04Крім відновлення відразу проводимо терапію залежно, з’ясовуючи в кожному конкретному випадку місце і роль алкоголю в житті, що змушує вживати алкоголь і яких зусиль людина може зробити, щоб гарантувати неповернення в алкогольну залежність. Наші фахівці: психологи, психотерапевт і консультанти по хімічним залежностям надають цілий арсенал знань і практичних навичок щодо подолання алкоголізму на психологічному і свідомому рівні. Вивчаючи цей матеріал на групах та індивідуально, людина виробляє необхідні для збереження тверезості звички.

Зіткнувшись з проблемою алкоголізму – не залишайтесь бездіяльними! Проблема сама себе не вирішить, та з часом стан буде тільки погіршуватися. Зателефонуйте нам прямо зараз, та отримайте найкращі рішення для подолання алкоголізму вже сьогодні!

Читать на русском