Алкоголізм

Комплексна реабілітація алкозалежних у місті Луцьк в Наркологічній Клініці Ренесанс – виключно професійний підхід і гарантія результату!

Ренесанс луцьк 06Алкоголізм – це хімічна залежність від алкоголю, яка штовхає залежного до безконтрольного пиття незалежно від життєвих та внутрішніх обставин. Алкоголізм є хронічним поведінковим захворюванням. Хвороба алкоголізм визнана Міжнародною Організацією Здоров’я, та виражена у трьох основних симптомах. По-перше, прагнення до пиття поступово стає нав’язливим, залежний звертається до алкоголю все частіше. По-друге, руйнуються фізична, емоційна, соціальна та духовна сфери життя. По-третє, втрачається контроль над питтям, навіть при несумісних обставинах, чи проти свого слова залежний п’є. Наслідки алкоголізму виражені саме через ці симптоми. Реабілітація алкозалежних – це комплекс заходів, що направлені на:

 • відновлення усіх зруйнованих алкоголем сфер життя;
 • усунення причини алкоголізму – прагнення до пиття;
 • профілактику можливого зриву, навчанні навичкам збереження тверезості;
 • ресоціалізацію залежного, відновлення зруйнованих відносин, виправлення деструктивних моделей поведінки;

Важливо розуміти, що алкоголізм є прогресуючим захворюванням, и чим довше залежний буде пити, тим гірше будуть наслідки алкоголізму. Якщо Ви зіткнулись з проблемою алкоголізму – хутчіше звертайтесь до фахівців! Своєчасна реабілітація та Реабілітація алкозалежних здатна зберегти життя та здоров’я залежного, повернути його до нормального життя. Почати ніколи не пізно, в умовах клінічного стаціонару можливе максимальне відновлення пацієнта та його одужання. Ми гарантуємо результат навіть у найважчих ситуаціях!

Ренесанс луцьк 05Реабілітація алкозалежних в Наркологічній клініці Ренесанс у місті Луцьк – комплексна допомога, індивідуальний підхід, та розуміння кожної конкретної ситуації.

Реабілітація алкозалежних у Наркологічній Клініці Ренесанс в місті Луцьк, це всебічний підхід спеціалістів різного профілю в умовах клінічного стаціонару. Чому варто звернутись до лікарів саме у клініку? Тому що, одужання від алкоголізму можливе тільки при наступних умовах:

 • гарантії тверезості пацієнта на момент реабілітації;
 • технологічному оснащенні закладу та постійності процедур;
 • цілодобовому супроводженні пацієнта фахівцями;
 • можливості миттєво реагувати на критичні ситуації;

Ренесанс луцьк 04Наркологічна Клініка Ренесанс у місті Луцьк повністю відповідає всім цим умовам. Відділення клініки терапії та реабілітації залежностей  відповідають європейським вимогам якості та оснащеності. На сьогодні у Луцьку та у області ми єдині, хто надає умови на такому рівні та за доступною ціною. Не відстаємо і у кваліфікації фахівців, адже у Наркологічній Клініці Ренесанс працюють виключно кваліфіковані та досвідчені фахівці із відновлення психічної, фізичної та соціальної сфери життя, терапії залежностей та психологічної підтримки. Реабілітація алкозалежних в Ренесанс Луцьк складається з чотирьох етапів одужання, які послідовно дозволяють досягти основної мети – повного звільнення від алкогольної залежності.

 1. Детоксикація від алкоголю, діагностика алкоголізму, мотиваційні вправи. Для звільнення від алкогольної залежності у першу чергу потребується повернути пацієнта до тверезого стану; максимально відновити працездатність залежного, провести первину діагностику стану залежності; пояснити самому пацієнту шляхи та засоби для позбавлення від алкоголізму. Маючи усе необхідне оснащення, ми проводимо комплексну детоксикацію: очищення крові та організму від алкоголю, купіювання абстинентного синдрому, нормалізацію емоційного та психічного стану. Діагностика на базі стаціонару дозволить створити індивідуальний план подальшого одужання. Мотивація пацієнта із перших же днів зробить одужання продуктивним. У критичних випадках реабілітація алкозалежнихможе початись із виїзду фахівців додому.
 • Психічне та фізичне відновлення. Першочерговим завданням спеціалістів клініки є максимальне відновлення здоров’я та психіки пацієнта. Тільки так можливо мобілізувати клієнта для подальшого позбавлення від залежності, психологічної терапії та якісної ресоціалізації. Ми проводимо комплексну фізичну та психологічну реабілітацію клієнта. Для фізичного відновлення на базі клініки регулярно проводяться наступні процедури:
  1. Масаж та рефлексотерапія
  2. Нейродинамічну аудіопсихокорекцію та електросон
  3. Галотерапію (соляна кімната)
  4. Інфрачервону випромінювальну терапію
  5. Ароматерапію
  6. Гепатопротекторну терапію

Психологічне відновлення: це комплекс терапевтичних послуг, що надають психолог, психотерапевт та лікар нарколог-психіатр. До них відносяться:

 1. Психотерапія та психологічні консультації (груповий та індивідуальні формати)
 2. Розвиток особистості за Стівеном Кові
 3. Робота з відчуттями, практики внутрішньої саморегуляції
 4. У разі необхідності – медикаментозна підтримка.
 • Реабілітація алкогольної залежності. Основний етап у Програмі одужання від алкоголізму. Долучити пацієнта до етапу реабілітації від алкогольної залежності ми намагаємося як умога раніше. Зазвичай вже на третьому тижні пацієнт готовий проходити реабілітацію. Реабілітація від алкогольної залежності йде паралельно усім іншим етапам і є основною складовою частиною програми. За час реабілітацію пацієнт дізнається про алкогольну залежність комплексну та всебічну інформацію, навчається навичкам профілактики та попередження зриву, надбає нові цінності та принципи, що спонукають до тверезого життя. Умова Терапевтичного Середовища дозволяє максимально ефективно та наближено до реальних подій надбати усі необхідні навички. А цілодобовий супровід фахівців за індивідуальною корегуємою програмою одужання забезпечить гарантії одужання.
 • Ресоціалізація. Етап ресоціалізації також починається задовго до виходу із стаціонару. Знаходячись у Терапевтичному Середовищі пацієнт зі сторони може спостерігати за своєю поведінкою та негативними звичками, а всебічна підтримка оточуючих людей із схожою проблемою та фахівців дозволить випрацювати нові моделі поведінки. Починається відновлення довірливих стосунків із родичами і близькими. При завершенні Програми пацієнт поступово виходить у соціум під наглядом спеціалістів, що дозволяє комфортно і безболісно адаптуватись у тверезості в соціальному житті. Також можливе професійне зростання та залучення у навчання. На базі Наркологічної Клініки Ренесанс Луцьк проходять безкоштовні курси англійскої. Пацієнт отримає сертифікат по завершенню курсів.

Чому саме ми? Ренесанс Луцьк входить до найпотужнішої в Україні Наркологічної Асоціації «Ренесанс». Асоціація має більш ніж двадцятирічний досвід із реабілітації після залежностей, багатий штат фахівців та безліч відділень по Україні і закордоном. На сьогодні ми кращі у реабілітації залежних. У Луцьку тільки Клініка Ренесанс надає настільки широкий спектр послуг на повністю укомплектованому клінічному відділені. А ще ми розуміємо кожного, і досягаємо позитивного результату навіть у найважчих ситуаціях!

Не зволікайте у проблемі – почніть реабілітація алкозалежних вже сьогодні. Подзвоніть нам прямо зараз, і дізнайтесь більше!

Читать на русском