Про клініку

Ренесанс Луцьк – європейська клініка із реабілітації залежних!

Ренесанс луцьк 06Наркологічна Клініка Ренесанс Луцьк – це відділення з надання комплексних послуг по реабілітації нарко-, алко та поведінкових залежностей. Наркологічна Клініка ренесанс у місті Луцьк входить до найпотужнішої в Україні Наркологічної Асоціації “Ренесанс”. Досягнення Асоціації Ренесанс: авторська методика з реабілітації залежних, яка є найефективнішою в країні та заснована на стандартах ЄС та США, безліч відділень по всій Україні та за кордоном, штат талановитих та різнопрофільних фахівців із багаторічним досвідом, і найголовніше – десятки тисяч врятованих життів на протязі більш ніж 20-ти річної праці. Рівень надання послуг є безпрецедентним, а відділення Ренесанс Луцьк є передовим не тільки по області, але і по всій країні.

Ренесанс луцьк 05Для Луцька та області Клініка Ренесанс є взагалі виключним явищем. Тільки тут Ви можете отримати спектр якісних послуг в умовах облаштованої клініки з реабіліації самих залежних психологічними методами, але і з комплексного відновлення усього життя після проблеми! На базі клініки проводиться комплексна робота по відновленню фізичної, соціальної, емоційної та духовної сфери життя хворого.

Піклування про здоров’я пацієнта для нас першочергова задача. Тільки при відновленні пацієнт надбає сил та прагнення для подальшого подолання залежності. Комплекс фізіологічних послуг вельми широкий. На базі Клініки Ренесанс Луцьк працюють фізіотерапевт, масажист та сестринський персонал, при необхідності в індивідуальному порядку для пацієнта буде надано доступ до всіх можливих послуг по реабілітації. Для фізичного відновлення та реабілітації пацієнти у постійному порядку проходять ряд наступних процедур:
Ренесанс луцьк 02* Масаж та рефлексотерапія
* Нейродинамічна аудіопсихокорекція та електросон
* Кінезіотерапія та доступ до тренувального залу із тренером
* Галотерапія (соляна кімната)
* Інфрачервона опромінювальна терапія
* Ароматерапія
* Гепатопротекторна терапія
Усі процедури нормуються індивідуально та проходять під супроводом відповідного спеціаліста.

Ренесанс луцьк 04Відновити психологічне здоров’я та самостійність, повернути до здорового глузду після вживання, усунути причини залежності у кожному конкретному випадку та навчити підтримувати тверезість – ось ті основні завдання, на які направлена психотерапевтична праця наших фахівців. Для реалізації такого широкого формату завдань із пацієнтом постійно працюють та постійно супроводжують такі фахівці, як психолог та психотерапевт, лікар нарколог-психіатр, коуч-тренер та консультанти із хімічних залежностей. Терапевтичні заходи із реабілітації залежних направлені як на відновлення та видозмінення особистості, так і на подолання самої залежності. Знаходячись на відділенні, пацієнт проходить такі заходи, як:
Ренесанс луцьк 03– Групові та індивідуальні консультації с психологом, психотерапевтом
– Інформаційні та практичні завдання із профілактики зриву та збереження тверезості
– Різноманітні психотехнічні тренінги (артотерапія, гешталь-терапія, тілесно-орієнтована терапія, тощо)
– Тренінги розвитку особистості за Стівеном Кові
– Змінення деструктивних звичок та моделей поведінки у рамках Терапевтичного Середовища
– Професійний розвиток та навчання, курси англійської мови із отриманням сертифікату
– При необхідності: медикаментозну індивідуальну підтримку

Ренесанс луцьк 01Найважливішою складовою нашої Програми є Терапевтичне Середовище – спільнота людей, об’єднані схожою проблемою під супроводом та направленням фахівців. Комплексний підхід та розуміння кожної ситуації дозволяють досягти фантастичних результатів з одужання в Наркологічній Клініці Ренесанс Луцьк. Ми можемо гарантувати стовідсотковий результат одужання навіть у найважчих ситуаціях! Звернувшись до фахівців Ренесанс Луцьк ви отримаєте не тільки високоякісні послуги в європейських умовах, але і щиру підтримку досвідчених професіоналів, здатних вирішити навіть найскладніші завдання.

Виникли проблеми з залежністю? Не зволікайте – зверніться до спеціалістів! Зателефонуйте нам прямо зараз, консультації безкоштовні.