Ігроманія

Реабілітація при ігроманії, лудоманії, залежності від азартних ігор – швидко та результативно повернемо до нормального життя навіть у важкій ситуації!

Залежність від азартних ігор (або лудоманія) – це вид поведінкової залежності, який виражений у непереборному бажанні людини грати у азартні ігри у збиток усім сферам його життєдіяльності. Лудоманія є жахливою хворобою, яка не тільки розорює залежного матеріально. Ігроманія руйнує сім’ї, призводить до фізичних та психічних ускладнень, виникнення інших залежностей. Саме тому реабілітація при ігроманії є першочерговим та нагальним завданням, коли хвороба виявлена.

Наслідки залежності від азартних ігор, лудоманії. Чому реабілітація наркозалежних варто почати негайно?

 Якщо не провести реабілітація при ігрової залежності своєчасно, то лудоманія не тільки призведе до руйнування сімейних та суспільних відносин, та фінансового стану. Працездатність хворого значно знижується, так само як знижується його інтерес до будь-яких інших аспектів життєдіяльності оскільки наслідки залежності стають все більш болючими і незворотними, реабілітація при ігроманії треба почати одразу після виявлення хвороби.

Як виявити хворобу? Ознаки ігроманії.

Ознаки залежності від азартних ігор важливо знати «у обличчя». Тільки так можливо зрозуміти, наскільки важливо проводити реабілітація при ігроманії.

 • Постійна замученість, збільшення часу, що людина проводить у грі та заради гри.
 • Зміна кола інтересів, витіснення попередніх цілей, прагнень та цінностей нав’язливим бажанням грати. Постійні думки про гру, переважання та уявлення ситуацій, пов’язаних із ігровими комбінаціями.
 • «Втрата контролю», що виражається у нездатності припинити гру як після великого виграшу, так і після постійних програшів.
 • Стан психологічного дискомфорту, подразнення, занепокоєння, що розвивається через порівняно короткі проміжки часу після чергової участі у грі, нав’язливе бажання знову прийняти участь у грі. Такі стани за рядом ознак нагадують стан абстинентного синдрому; вони супроводжуються головним болем, порушенням сну, занепокоєнням, поганим настроєм, порушенням концентрації мислення та уваги.
 • Характерне поступове збільшення частоти участі у грі, прагнення до все більш високого ризику.
 • Швидко наростаюче зниження здатності до супротиву бажання прийняти участь у грі. Рецидиви залежної поведінки після рішення припинити будь яку участь у азартних іграх.

Реабілітація при залежності від азартних ігор за методикою Ренесанс у місті Луцьк.

Основними принципами реабілітація при ігроманії є всебічне відновлення усіх потерпілих сфер життя, наскільки це можливо; а також Першочерговим завданням спеціалістів клініки є максимальне відновлення здоров’я та психіки пацієнта; усунення причин захворювання, профілактика можливого рецидиву, поступова ресоціалізація пацієнта. Тільки так можливо мобілізувати клієнта для подолання залежності та повноцінного життя у соціумі. Ми проводимо комплексну фізичну та психологічну реабілітацію клієнта. Для фізичного відновлення на базі клініки регулярно проводяться наступні процедури:

 1. Масаж та рефлексотерапія
 2. Нейродинамічну аудіопсихокорекцію та електросон
 3. Галотерапію (соляна кімната)
 4. Інфрачервону випромінювальну терапію
 5. Ароматерапію
 6. Гепатопротекторну терапію

Психологічне відновлення: це комплекс терапевтичних послуг, що надають психолог, психотерапевт та лікар нарколог-психіатр. До них відносяться:

 1. Психотерапія та психологічні консультації (груповий та індивідуальні формати)
 2. Розвиток особистості за Стівеном Кові
 3. Робота з відчуттями, практики внутрішньої саморегуляції
 4. У разі необхідності – медикаментозна підтримка.

На сьогоднішній день залежність від азартних ігор являється серйозною проблемою, як у житті конкретно взятих людей, так і суспільства у цілому. Реабілітація при ігроманії важливо здійснювати так само, як і у випадку будь якої іншої залежності, а реабілітація при ігровій залежності має бути здійснено комплексно та руками професіоналів.

Зверніться до спеціалістів для того, щоб почати ефективне реабілітацію лудоманів! Подзвоніть нам прямо зараз – ми гарантуємо результат.